Co na Gwiazdkę dla dziecka w 2020 0
Co na Gwiazdkę dla dziecka w 2020

Co na Gwiazdkę dla dziecka w 2020 ?

To pytanie, każdego roku wraca jak bumerang. Dlatego pokażemy Wam, top 10 produktów idealnych na gwiazdkowy prezent. Te zabawki cieszyły się popularnością w ostatnie święta, ale spokojnie mogą być inspiracją na różne okazje prezentowe w nadchodzącym roku.

No to zaczynamy:

1. Clementoni, Pociąg farmera.

Clementoni to firma, która jest znana z bardzo dobrej jakości zabawek. I w tym przypadku nie jest inaczej. Interaktywny pociąg zapewni dobrą zabawę wszystkim maluchom. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 12 miesięcy. Pomaga rozwijać percepcję wzrokową i słuchową, uczy poprawnej koordynacji wzrokowo - manualnej, w zabawie dziecko rozwija wyobraźnię i kreatywność. A dzięki temu, że zwierzątka wydają odgłosy - maluch może je powtarzać!
Zabawa pociągiem farmera dostarczy dużo przyjemności zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

2. Gra planszowa zręcznościowa, Spinderella.

Tytułowa Spinderella to nie Disneyowska księżniczka, choć imię mogłoby to sugerować. To pajęczyca, której zadaniem jest przeszkodzić mrówkom w dotarciu do celu. Gra jest bardzo dynamiczna, pełna zwrotów akcji - na pewno nikt nie będzie się nudził podczas rozgrywki a emocje mogą sięgać zenitu. Gra jest przeznaczona dla dzieci powyżej 6 r.ż. Uczy myślenia taktycznego i zręczności.

3. LED Robot, sterowany pilotem i gestem dłoni.

To zabawka dla dzieciaków od 3 r.ż. Robot porusza się do przodu, w tył, w lewo oraz w prawo. Jego nogi i ramiona są ruchome. Palce także a dodatkowo potrafi strzelać pociskami. Co więcej - dzięki ledowym światełkom w oczach okazuje emocje. Można nim sterować na dwa sposoby - używając pilota albo gestami dłoni. Dzięki czujnikom w oczach - robot rozpoznaje gest i może wykonać odpowiedni ruch: “w przód”, “w tył”, “w lewo”, “w prawo”. Zabawka posiada również opcję zaprogramowania ruchów a także nagrania głosu a następnie odtworzenia go.

4. Chodzący robot, zdalnie sterowany.

To kolejny robot, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w okresie świątecznym. Potrafi tańczyć w rytm muzyki, poruszać się do przodu, do tyłu oraz w lewo i w prawo. Co więcej robot potrafi mówić i świeci. Jest to zabawka dla dzieci powyżej 3 r.ż.

5. Robot dinozaur.

To trzeci robot z firmy Artyk, który był wybierany na prezent świąteczny. Tym razem mamy mechanicznego dinozaura, który wydaje odgłosy niczym prehistoryczne zwierzę. Aby go usłyszeć, wystarczy pogłaskać go po głowie. Robot porusza ogonem w sposób imitujący naturalne ruchy a swoją dionozaurową głowę umie obrócić o 360 stopni! W kolcach ma ukryte działo, z którego wystrzela pociski. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 r.ż. Do sterowania dinozaurem przeznaczony jest pilot.

6. Robo Kombat, zestaw dwóch robotów.


To gratka dla starszaków. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 5 r.ż. Robo Kombat to zabawa zdalnie sterowanymi robotami bojowymi. Sterowanie odbywa się za pomocą joysticka. Zabawki wydają naturalne odgłosy walki, co dodatkowo podnosi emocje w zabawie. Robot Kombat to dobry prezent dla rodzeństwa - robotami mogą sterować dwie osoby. Można też jeden z robotów zaprogramować do walki w sposób automatyczny.

7. Artyk E-Edu Mądra Sowa.


To edukacyjna zabawka interaktywna przeznaczona dla dzieci od 18 mcy wzwyż. To zabawka, która stymuluje rozwój wzroku dziecka, słuchu i mowy - zachęca je też do aktywności i wspólnej zabawy. Zna 6 piosenek, dwie bajki, 11 wierszyków i 24 odgłosy zwierząt! W trakcie zabawy rusza skrzydełkami i mruga kolorowymi światełkami.

 

8. Smily - fotel i pchacz: Wygodny miś.


To prezent dla najmłodszych dzieciaków. Zaletą jest fakt, że rośnie razem z dzieckiem i różne jej funkcje będą przez nie wykorzystywane z biegiem czasu. Początkowo będzie fajnym siedziskiem, które może być pomocne w zabawie lub np. karmieniu by finalnie posłużyć za pchacz przy nauce chodzenia. Zabawka zawiera dodatkowe elementy, które wspomagają rozwój małej i dużej motoryki a także koordynację ruchową.

 

9. Interaktywna tablica - znikopis.
Idealny produkt dla dzieciaków w wieku 18 - 16 mcy. Z jednej strony to tablica - znikopis a z drugiej interaktywne centrum zabaw. Tablica uczy liczb, literek, kształtów i kolorów. A także podstaw języka angielskiego. Zestaw zawiera ołówek do pisania na tablicy oraz kształty magnetyczne do aktywnej zabawy. Nogi tablicy da się zdemontować, dzięki czemu można ją postawić w idealnej pozycji dla dziecka.

10. Interaktywny flaming.


Ma na imię Sorbet. I jest wyjątkowy. Zjada specjalny pokarm, po którym musi skorzystać z toalety - dlatego to ważne, by była ona niedaleko. Dziecko wsypuje pokarm do dzioba specjalną szpatułką. Wtedy szyja flaminga zaczyna falować a on sam - śpiewać. To znak dla małego opiekuna ptaków, że pora posadzić flaminga na toaletę. Sorbet zrobi kupkę wprost do pojemnika z wodą - wydając przy tym zabawne odgłosy. Od tego momentu zabawę można zacząć na nowo. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 r.ż.


Jak widać największym powodzeniem cieszyły się wszelkiego rodzaju roboty i zabawki interaktywne. Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie będzie inspiracją prezentową - nie tylko przy okazji świąt :)

Komentarze do wpisu (0)

Submit

infolinia:

infolinia: 632180600

» Informacje kontaktowe

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium