lionelo-assistance

Lionelo Assistance to pakiet przyjaznych usług gwarancyjnych stworzony w trosce o potrzeby naszych Klientów. Zależy nam, żeby możliwie jak najlepiej zapewnić zadowolenie z zakupów, a także komfort w trakcie użytkowania. Każdy z Konsumentów otrzymuje pełen dostęp do Lionelo Assistance w momencie zakupu produktu bez dodatkowych opłat, jednocześnie zyskując możliwość skorzystania z pełnego systemu gwarancyjnego:

 

 

 

 1. Naprawa door-to-door. Ceniąc Twój czas i wygodę, oferujemy całkowicie darmową obsługę transportu wadliwego sprzętu z domu do serwisu i z powrotem.  W praktyce oznacza to, że w celu oddania urządzenia do naprawy nie musisz ani na chwilę wychodzić z domu! Uszkodzony sprzęt odbiera nasz kurier, który  naprawiany jest w naszym autoryzowanym punkcie serwisowym   i trafia on z powrotem do Twojego domu. Wszelkie koszty zostają pokryte oczywiście przez nas.
 2. Produkt zastępczy (nie dotyczy produktów Lionelo Care oraz FantasyPen 3D i Jess z Lionelo Education). Małe nieszczęścia zdarzyć się mogą każdemu. Na taką wyjątkową okoliczność oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnego produktu zastępczego, w czasie kiedy towar będzie serwisowany. W momencie kiedy naprawa zostanie zakończona, Twój produkt Lionelo wróci do Ciebie z powrotem.
 3. Wydłużona gwarancja (nie dotyczy produktów Lionelo Care oraz FantasyPen 3D i Jess z Lionelo Education). Standardowa gwarancja produktów wynosi średnio 12 lub 24 miesiące. Konsekwencja w koncentrowaniu się na jakości naszych produktów pozwoliła nam na wydłużenie okresu gwarancji do 36 i 60 miesięcy.

Instrukcja

 • Instrukcja zgłaszania reklamacji

Przejdź do formularza na stronie https://lionelo.com/zglos-naprawe/ i poprawnie go wypełnij.

Po wypełnieniu formularza kliknij WYŚLIJ, formularz zostanie przesłany elektronicznie do serwisu.

Następnie wyświetli się informacja z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który należy wysłać paczkę. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki (w przypadku braku możliwości wydruku wystarczy zapisać na paczce numer naprawy). Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane również na podany w formularzu adres email.

 • Darmowa wysyłka

Aby wysłać przesyłkę, wejdź na stronę lionelo.dhl24.com.pl:

 1. Wybierz adres serwisu, który pojawił się po wypełnieniu formularza.
 2. Wpisz numer naprawy, który został wygenerowany po wypełnieniu formularza, potwierdź zapoznanie się z regulaminem i wciśnij DALEJ.
 3. Wpisz swoje dane adresowe, z którego kurier ma odebrać paczkę.
 4. Wybierz termin odbioru i wciśnij ZAPISZ.

Pojawi się potwierdzenie zamówienia kuriera. List przewozowy można pobrać klikając na wyświetlony odnośnik, zostanie on również wysłany na adres e-mail podany w danych nadawcy.

 • Produkt zastępczy

Aby otrzymać produkt zastępczy, należy postępować wg poniższej instrukcji:

 1. Najpierw wypełnij formularz reklamacyjny 
 2. Wypełnij formularz wydania produktu zastępczego, zapoznając się wcześniej z poniższym regulaminem.
 3. Po otrzymaniu zgłoszenia producent wysyła na podany w formularzu adres produkt zastępczy kurierem DHL.
 4. Po naprawie serwis odsyła reklamowany produkt i zamawia jednocześnie kuriera po odbiór produktu zastępczego.

Regulamin wydania produktu zastępczego

W przypadku pobytu produktu Lionelo w naszym serwisie, proponujemy naszym klientom możliwość skorzystania z bezpłatnego produktu zastępczego na czas naprawy.

 1. Produkt zastępczy nie przysługuje submarkom Lionelo Care oraz FantasyPen 3D i Jess z Lionelo Education.
 2. Produkt jest wypożyczany nieodpłatnie klientom, którzy zareklamowali produkt Lionelo.
 3. Produkt jest wypożyczany na podstawie wypełnionego formularza przez Klienta. Należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność podania modelu w formularzu reklamacyjnym oraz formularzu wydania produktu zastępczego.
 4. Producent wypożycza taki sam produkt, co reklamowany lub o podobnych parametrach.
 5. Klientowi nie wolno sprzedać ani rozporządzać produktem zastępczym.
 6. Od chwili odbioru produktu zastępczego, Klient ponosi całkowitą odpowiedzialność za skutki korzystania z produktu. Klient odpowiada za przypadkowe uszkodzenie i utratę produktu zastępczego.
 7. Producent wysyła produkt zastępczy w terminie do 3 dni roboczych od momentu dotarcia na serwis produktu reklamowanego. Termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku chwilowej niedostępności produktu zastępczego z tej samej kategorii produktowej.
 8. Zwrot produktu zastępczego następuje po naprawie reklamowanego produktu. Producent wysyłając naprawiony produkt, zamawia kuriera po odbiór produktu zastępczego.
 9. Producent Lionelo po odbiorze dokonuje oceny stanu technicznego zastępczego produktu.
 10. W ciągu 3 dni od daty odbioru producent może zgłosić Klientowi zastrzeżenia, co do stanu zwróconego produktu. Jeśli stan produktu uległ pogorszeniu (w szczególności, kiedy produkt został uszkodzony), producent zyskuje prawo do żądania od Klienta odpowiedniego odszkodowania. Klient będzie zobowiązany do zapłaty tego odszkodowania lub zakupu produktu za cenę odpowiadającej jego wartości.
 11. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody Klienta i osób trzecich:
  • O charakterze utraconych korzyści i zysków.
  • Spowodowane niewłaściwą obsługą produktu zastępczego, niewłaściwym jego transportem, składowaniem lub przechowywaniem.
  • Będące następstwem posługiwania się produktem niezgodnym z jego instrukcją.
  • Inne, które by powodowały utratę gwarancji na produkt zastępczy.

 

Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia lub wyraźne oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

infolinia:

infolinia: 632180600

» Informacje kontaktowe

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium