SAMOCHÓD TERENOWY ZDALNIE STEROWANY ROCK CRAWLER 4x4 2.4 GHz ZIELONY

Dostępność: jest
Wysyłka w: 24-48h
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 297,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna:

297.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MARKA WŁASNA
Kod produktu: 7751 [16914981]
Pin It

Opis

Zdalnie sterowany samochód Rock Crawler zapewni moc adrenaliny! To świetna zabawka dla maluchów, jak i starszych użytkowników. Wygląd i funkcje zachwycą niejednego małego odkrywcę dróg. Podczas zabawy dzieci będą rozwijać koncentrację, zdolności manualne i spryt.

Konstrukcja auta jest odporna na wstrząsy oraz sprawia, że auto ma lepsze osiągi podczas jazdy. Miękkie, gumowe koła pojazdu gwarantują dużą przyczepność auta do różnego rodzaju podłoża. Amortyzatory oraz zawieszenie pozwalają  pokonać skomplikowany teren. Wyposażony w przednie i tylne silniki, które zapewniają moc dla pojazdu.

W zestawie znajduje się wygodny i precyzyjny kontroler. Jeśli kiedykolwiek sterowałeś profesjonalnym autem, wiesz, że tego typu pilot pozwala czerpać maksymalną przyjemność z jazdy. Bezprzewodowy pilot, dołączony do zestawu, pracuje na częstotliwości 2.4 GHz, dzięki czemu można ścigać się w większym gronie bez obaw o wzajemne zakłócenia.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik z przezroczystą witrynką, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent. W zestawie znajduje bateria 7.4 V i trzy baterie 1,5V AA.

Specyfikacja:

  • kolor: zielony 
  • materiały: metal, elementy elektroniczne, guma, tworzywo sztuczne
  • skala: 1:8
  • bateria litowa: 7.4 V 1200 mAh
  • częstotliwość: 2.4G
  • czas zdalnego sterowania: około 12 min
  • czas ładowania: 3,5 h 
  • zasięg: 30 m 
  • zasilanie kontrolera do zdalnego sterowania: 3 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)

Zawartość zestawu:

  • auto terenowe zdalnie sterowane
  • pilot do zdalnego sterowania
  • akumulator 7.4V
  • ładowarka USB

Wymiary:

  • auto terenowe zdalnie sterowane: 48 x 28 x 25 cm
  • rozstaw kół: 19 cm
  • średnica koła: 13 cm
  • pilot do zdalnego sterowania: 13 x 20 x 8 cm 
  • opakowanie: 61 x 32 x 33 cm

Wiek: od 6 lat

Ostrzeżenie:


Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

infolinia:

infolinia: 698384042

» Informacje kontaktowe

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium